Kielce, Firmy, Kielecki Katalog Firm Wyszukane firmy Kielce, Firmy, Katalog Firm - RSS Kielce, Firmy, Katalog Firm
Kielce, Firmy, Katalog Firm Kielce, Firmy, Katalog Firm    
Kielce, Firmy, Katalog Firm
Wpis katalogowy PRO
Dane teleadresowe
"Koncepcja" Biżuteria Artystyczna
ul. Warszawska 34/5
25-303 Kielce

tel.: (41) 300 44 55, (41) 333 66 77
tel. kom.: 600 888 777
fax: (41) 333 66 77
 


E-mail, WWW

Adres e-mail:
biuro@twoj-adres.pl

Adres strony internetowej:
www.twoj-adres.pl
 


Lokalizacja

Kliknij, aby wyświetlić geolokalizację firmy na mapie »

Wyznacz trasę dojazdu
z:
 
Logotyp firmy

"Koncepcja" Biżuteria Artystyczna•   Informacje o firmie


Firma B.A. "Koncepcja" istnieje na rynku już ponad 20 lat. W roku 1986, Stanisław Mikulski jako jeszcze wtedy student Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, zainspirowany wystawą wyrobów jubilerski z bursztyna szwedzkiego artysty Andersa Saharda, postanowił sam spróbować swoich sił. Jego pierwsze prace były wykonywane głównie z miedzi oraz dodatków. Otworzył on swój zakład wyrobów jubilerskich, który rozwijany jest do dzisiaj.

Aktualnie firma współpracuje z 6 artystami jubilerstwa z całego kraju. Wyroby produkowane są głównie ze srebra najwyższej próby - 0,924, tylko technikami ręcznymi (nie używamy odlewów) przez co jakość oferowanej przez nas biżuterii jest bardzo wysoka. Co więcej, korzystamy wyłącznie z własnych wzorów co daje Państwu gwarancję niepowtarzalności i oryginalności!

Biżuterię sprzedajemy w całej Polsce oraz za granicą, do takich państw jak: Holandia, Belgia, Niemcy, Dania i Czechy. Z naszej strony gwarantujemy, iż dokonamy wszelkich starań, aby byli Państwo zadowoleni


•   Oferta firmy


W naszej ofercie znajdą Państwo:

- broszki srebrne,
- bransolety srebrne,
- komplety srebrne,
- kolczyki srebrne,
- łańcuszki srebrne,
- naszyjniki srebrne,
- pierścionki srebrne,
- wisiorki srebrne (zawieszki srebrne)
- spinki do krawatów

Wizytówką naszej firmy jest biżuteria artystyczna (w większości przypadków wykonywana na indywidualne zamówienia naszych klientów), która cechuje się oryginalnością oraz niepowtarzalnością. Prowadzimy także sprzedaż hurtową naszych wyrobów. Jako producent biżuterii oferujemy wszystkim naszym klientom, zarówno detalistom, jak i hurtownikom bardzo atrakcyjne ceny oraz miłą obsługę.

Firma B.A. "Koncepcja" pomyślała również o mężczyznach, dla których utworzyliśmy specjalny dział. Biżuteria męska staje się coraz bardziej popularna, dlatego wkrótce zamierzamy zwiększyć naszą kolekcję o nowe, unikatowe wzory.

Klasyfikacja branżowa