Kino Moskwa Kielce - Kina w Kielcach, Repertuar, Filmy, Kino
Kielce, Firmy, Kielecki Katalog Firm Kielce, Firmy, Kielecki Katalog Firm
Kielce, Firmy, Kielecki Katalog Firm Kielce, Firmy, Kielecki Katalog Firm
Kielce, Firmy, Kielecki Katalog Firm Kielce, Firmy, Kielecki Katalog Firm

Kino Moskwa
adres: 25-008 Kielce, ul. Staszica 5
telefon:(41) 344 47 34
  
e-mail:moskwa@kinomoskwa.pl
www:www.kinomoskwa.pl
Kino Moskwa - kinem CYFROWYM

Kino MOSKWA - kino cyfrowe W MAJU 2013 KINO MOSKWA ZMIENIŁO SIĘ W KINO CYFROWE. Od tej chwili jesteśmy kinem z 86 letnimi tradycjami w cyfrowej jakości. Obejrzeć można u nas również FILMY I ANIMACJE W 3D*. SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

* Dopłata za okulary 3 zł. Nasze profesjonalne okulary do projekcji 3D możesz zabrać do domu, przechować starannie i przyjść z nimi kolejny raz na film 3D nie płacąc dodatkowo 3 zł.
Wynajem Sali

Kino MOSKWA Kino "Moskwa" jest najstarszym i najbardziej rozpoznawalnym kinem w Kielcach. To zarazem jedyne prawdziwe-tradycyjne kino w mieście Zlokalizowane jest w sąsiedztwie ul. Sienkiewicza - centrum handlowo-rekreacyjnego Kielc. Obiekt dysponuje dwiema salami, o łącznej ilości 443 miejsc, wyposażony jest także w kawiarnię, w której można wygodnie usiąść i poczekać na seans.

Kino daje możliwość wynajęcia sal pod różnego rodzaju imprezy i spotkania. Rzutnik multimedialny, wysoki standard sal kinowych, świetne nagłośnienie w kinie zapewniają możliwość odbywania się w nim konferencji, prezentacji multimedialnych, spotkań towarzyskich oraz innych imprez okolicznościowych.


Sala "Moskwa"

Kino MOSKWA Główna sala kina "Moskwa" - liczy 396 miejsc i wyposażona jest w dźwięk Dolby Digital Surround EX; ekran Perlux II oraz fotele hiszpańskiej firmy Figueras. Sala jest również wyposażona w wentylację.

Bardzo dobra akustyka sali, pozwala wykorzystać ją, jako miejsce konferencji, szkoleń, czy innych wydarzeń artystycznych. Repertuar dużej sali stanowią głównie filmy komercyjne, przeznaczone dla szerokiego grona publiczności. Bardzo często sala wykorzystywana jest również do pokazów i przeglądów specjalnych takich jak np. Filmowa Noc w Kinie, Filmowe Superczwartki oraz premiery filmowe, itp. Istnieje możliwość wynajęcia sali pod wszelkiego rodzaju, prezentacje, konferencje czy festiwale.
Sala "Studyjna"

Kino MOSKWA Sala Studyjna - druga sala kina "Moskwa" ma charakter sali wielofunkcyjnej. Jej kameralny charakter oraz wyposażenie pozwalają na wykorzystanie tej sali nie tylko do seansów repertuarowych, ale również, jako miejsca szkoleń, spotkań firmowych, czy pokazów VIP. Wyposażenie nowej sali to: fotele Figueras w ilości 47 miejsc, dźwięk Dolby Surround, ekran Perlux II. Program małej sali zakłada zarówno seanse z bieżącego repertuaru kinowego, jak również powtórki archiwalne, specjalne przeglądy tematyczne, czy seanse na zamówienie.

Sala ma charakter studyjny i koncentruje się głównie na filmach artystycznych, europejskich.
Organizacja Urodzin

Kino MOSKWA Już od kilku lat organizujemy w kinie imprezy urodzinowe dla dzieci, przekrój wiekowy naszych solenizantów to 5 do 12, 13 lat. W ramach imprezy zapewniamy 1, 5 godzinną zabawę w kinowej kawiarence, w trakcie, której dzieciaki grają w gry, kalambury, solenizant dmucha świeczki na przepysznym, kolorowym torcie, goście wznoszą toast z lampką szampana /bezalkoholowego oczywiście/. Solenizant i jego goście zwiedzają kabinę projekcyjną, gdzie, na co dzień widz nie ma wstępu. Tam mogą zobaczyć jak wygląda projekcja filmowa od kuchni, jak wyglądają projektory i jak przygotowujemy filmy do wyświetlania, każdy z gości dostaje na pamiątkę kawałek filmu. To jest jeden z ciekawszych punktów imprezy, który przyciąga uwagę i zainteresowanie również ze strony rodziców. Potem dzieci idą na film - bajkę. Rodzice w tym czasie mogą zostawić pociechy pod naszą opieką lub zrelaksować się "przy kawce" w naszej kawiarence. Imprezy organizujemy tylko w soboty i niedziele w godzinach dopołudniowych.


Reklama

Kino "Moskwa" oferuje również swoim widzom dodatkowe usługi w postaci reklamy. Na największym ekranie w Kielcach ( PERLUX II o wymiarach 9m x 5m) mają Państwo okazję zaprezentować swoje produkty i usługi naszym Widzom. Reklama wizualna jest najbardziej dziś popularnym i nośnym sposobem rozpowszechniania danego produktu. Reklama może mieć nie tylko charakter wizualny, ale również audialny. System DOLBY DIGITAL SURROUND EX zapewnia najlepszą jakość odtworzenia ścieżki dźwiękowej spotu reklamowego. Wymagania techniczne - reklama powinna mieć format DVD.

Kolejną formą reklamy i promocji działalności Państwa firmy jest reklama na biletach do kina obowiązujących w kinie "Moskwa". Oddajemy do Państwa dyspozycji i zagospodarowania całą powierzchnię rewersu biletu, który otrzymują widzowie. Jest to doskonały element promocyjny, który otrzymuje każdy widz.

Dodatkowe formy reklamy proponowane przez kino to: reklama w holu kina, reklama na stronie internetowej oraz ulotkach, repertuarowych.
Cennik

Nośnik Analog
 
Pn, Śr, Cz, Pt-Nd, Święta Sala Studyjna Tanie Wtorki!!!
Normalny 15 zł 15 zł 13 zł
Ulgowy 13 zł 13 zł 13 zł
Szkolny 11 zł 11 zł ---
Zakład pracy 13 zł 13 zł ---
Nośnik Cyfra 2D
 
Pn, Śr, Cz, Pt-Nd, Święta Tanie Wtorki!!!
Normalny 17 zł 13 zł
Ulgowy 15 zł 13 zł
Szkolny 12 zł ---
Zakład pracy 13 zł ---
Nośnik Cyfra 3D*
 * dopłata za okulary 3 zł
Pn, Śr, Cz, Pt-Nd, Święta Tanie Wtorki!!!
Normalny 20 zł 13 zł
Ulgowy 17 zł 13 zł
Szkolny 12 zł 13 zł
Zakład pracy 15 zł ---
          Nasze okulary możesz zabrać do domu, przechować starannie i przyjść z nimi kolejny raz na film 3D nie płacąc dodatkowo 3 zł.
Kupujesz raz oglądasz cały czas :)


Kielecki Katalog Firm Kielce, Firmy, Kielecki Katalog Firm Do góry
Kielce, Firmy, Kielecki Katalog Firm
Kielce, Firmy, Kielecki Katalog Firm Kielce, Firmy, Kielecki Katalog Firm